top of page

YASAL UYARI

Farklı Şehirlerdeki Ofislerin Hukuki Statüsü

"İletişim" bölümünde bilgileri yer alan Ankara Ofisi ve Hamburg Ofisi, ilgili şehirde barolara kayıtlı ve kendilerine ait bağımsız vergi kayıtları ile faaliyet gösteren bağımsız iki avukatlık bürosudur. 

 

Ankara Ofisi, Ankara Barosu'na kayıtlı Avukat Leyla Elen Köksal'ın vergi kaydı altında faaliyet göstermektedir. 

Hamburg Ofisi Hamburg Barosu'na kayıtlı Avukat Bahadır Köksal'ın vergi kaydı altında faaliyet göstermektedir.

 

Bu iki avukatlık bürosu arasında zaman zaman gerçekleşen mesleki iş birliğinin ötesinde, hiçbir surette iş ortaklığı, adi ortaklık, hissedarlık, temsilcilik, kazanç veya gelir paylaşımı veya başkaca bir hukuki, mali, finansal veya başka surette bir ilişki ve bağlantı bulunmamaktadır. Her iki avukatlık bürosu da tam bir bağımsızlık içerisinde mesleki çalışmalarını sürdürmektedirler. Her bir bağımsız avukatlık bürosunun hukuki, mali, finansal ve mesleki sorumluluğu da münhasıran kendi müvekkilleri, kendisi tarafından bizzat verilmiş hizmetler, kendi ekibi ve personeli ile sınırlıdır. Her iki avukatlık bürosu da faaliyetlerini, meslek kuralları ve etiğine uygun şekilde gerçekleştirmektedir. 

İçerik ve Reklam

Bu internet sitesinde bulunan bilgiler Köksal Hukuk Bürosu tarafından, Türkiye Barolar Birliği'nin meslek kuralları ve yürürlükteki Avukatlık Kanunu uyarınca sadece bilgi amaçlı olarak temin edilmektedir.

Bu internet sitesinde yer alan bilgiler hiçbir şekilde;

Reklam niteliği veya herhangi bir ticari amaç taşımaz,

 

Türkiye Barolar Birliği'nin meslek kurallarına aykırı herhangi diğer bir amaçla kullanılamaz,

Hukuki tavsiye veya görüş olarak kesinlikle değerlendirilemez,

Köksal Hukuk Bürosu ve site ziyaretçileri arasında avukat-müvekkil ilişkisi yaratmaz.

 

Ayrıca sitemizde yer alan bilgi notları güncel hukuki gelişmeleri ve mevzuat değişikliklerini yansıtmayabilir.

Sorumluluk

Köksal Hukuk Bürosu, bu internet sitesinde yer alan bilgi notlarından ve ziyaretçilerin bu internet sitesinde verilen bilgi notlarına dayanarak gerçekleştirecekleri işlem ve eylemlerden doğan veya doğabilecek hak kayıpları veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Fikri Mülkiyet Hakları

Bu internet sitesinde yer alan tüm bilgilere ve logoya ilişkin tüm fikri mülkiyet hakları Köksal Hukuk Bürosu'na aittir. Köksal Hukuk Bürosu'nun yazılı muvafakati olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya kullanılamaz.

bottom of page